Spielwarenmesse

InnoTrans 2022 (5)


publikováno 23. 09. 2022 06:07


Přestože je systém Hyperloop technicky a fyzikálně nesmyslný, jak jsme podrobně popsali v ŽM 5/19 (str. 26 - 44), a přestože po mnoha letech výzkumu a zkoušek zatím nebylo dosaženo žádných reálných výsledků ani nebyl realizován žádný z dosud podepsaných kontraktů po celém světě, objevuje se stále více společností, které se do projektu zapojují...

Na konferenci InnoTrans Hyperloop budou zastoupeny přední společnosti v oboru, jako jsou Hyperloop One, Hyperloop TT, Zeleros a Hardt Hyperloop. V šesti sekcích „se návštěvníci mohou hlouběji ponořit do jednotlivých aspektů, například do otázky, jak by se technologie Hyperloop dala využít v nákladní dopravě nebo jak by mohl vypadat globální standard Hyperloop“.

Prezentovat se zde bude také společnost Nevomo, která se svou technologií MagRail vyvíjí jakýsi podivný „hybrid“ mezi Hyperloopem a konvenčními železnicemi (jenž při racionálním posouzení nedává smysl vůbec v ničem, natož aby se tento systém dal schválit...). Konference Hyperloop je součástí veletrhu InnoTrans poprvé - jedná se o druhý ročník této akce vůbec, když první mezinárodní konference na téma Hyperloop se konala v roce 2021 ve Frankfurtu/M. 

Související novinky
Štítky
Sdílejte